Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.  powstała w Bydgoszczy w 1997 roku i dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęła i utrzymuje stabilną pozycję na rynku.

Od 2006 roku prowadzimy działalność handlowo-produkcyjną na terenie parku przemysłowego w Solcu Kujawskim.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem stali narzędziowych huty Lucchini RS oraz jej centrum serwisowym w oparciu o specjalistyczny park maszynowy w Solcu Kujawskim.

W 2012 roku Spółka Bogner Edelstahl Polska dołączyła do Grupy König.

KÖNIG HOLDING AG z siedzibą w Wiedniu posiada 150-letnie doświadczenie w sprzedaży stali i aluminium. Dysponuje własnymi magazynami na terenie Europy, zatrudnia ponad 900 pracowników i oferuje najwyższe standardy w zakresie usług logistycznych, obsługi klienta, doradztwa oraz jakości towaru, począwszy od dostaw pojedynczych pozycji po kompleksową realizację projektów.

KÖNIG STAHL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1993 roku. Oferta firmy König Stahl obejmuje kształtowniki zamknięte jak rownież rury stalowe ze szwem i bez szwu przeznaczone do budowy maszyn i urządzeń czy przestrzennych konstrukcji w budownictwie ogólnym lub specjalistycznym.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, Spółka szybko osiągnęła pozycję wiodącą w swojej branży dostosowując się do wymagań klientów i stając się ich niezawodnym partnerem. Szybkie tempo rozwoju w zakresie oferty produktowej i obsługi klienta, jak również powstanie nowych jednostek logistycznych i magazynów w Mikołowie, Poznaniu i Gdyni  gwarantuje dostępność wysokiej jakości produktów i krótki czas dostawy na terenie całego kraju.

  • Korzystanie z usługi „Newsletter Bogner Edelstahl” jest dobrowolne i bezterminowe
  • Subskrypcję newslettera można w każdej chwili anulować klikając w odpowiedni link umieszczony na końcu newslettera.
Potwierdzam, że zapoznałem się z “Polityką prywatności”.
W przypadku wszelkich wątpliwości lub sugestii oraz edycji zapisanych danych, prosimy o kontakt wysyłając wiadomość na: marketing@bogner-edelstahl.pl
Potwierdzenie subskrybenta.
Witamy na naszej liście wysyłkowej!